30 LAT DOŚWIADCZENIA
Terminy i zapisy na zajęcia grupowe

Szkolenia

Łapa Łapa

PSIE PRZEDSZKOLE

Psie Przedszkole to szkolenia dla psów w Warszawie powyżej trzeciego miesiąca życia. Jest takie powiedzenie „Czym skorupka z młodu nasiąknie tym na starość trąci”. Jest one bardzo adekwatna do  wczesnego szkolenia psów. Nawyki, umiejętności oraz pozytywne wzorce zachowań nabyte w tym okresie nauki psa z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. To czy nasz szczeniak będzie w dorosłym swoim psim życiu stabilny emocjonalnie w dużym stopniu zależy w jaki sposób zostanie wprowadzony w nasz ludzki świat. Psy, które w przeszłości ukończyły psie przedszkole w późniejszym okresie wykazują większą chęć do nauki, cechują się tolerancją zarówna na ludzi jak i inne psy. Wczesne szkolenie psów wpływa na prawidłowy proces socjalizacji i habituacji. Szczególnie ważnym elementem szkolenia psów w psim przedszkolu jest nauka skupienia na przewodniku. W tym okresie życia powinniśmy poświęcić  sporo czasu na odpowiednią socjalizację i habituację psa, gdyż była ona  przerwana okresem szczepień i kwarantanną.  W tym szkoleniu dla psów pokazujemy właścicielom jak: nawiązywać kontakt ze szczeniakiem, jakich błędów nie należy popełniać, jak przeciwdziałać niepożądanym zachowaniom.

Kiedy rozpocząć szkolenie psa w takiej formie?

Psie przedszkole to nie tylko szkolenie dla psów w młodym wieku. Jest ono również istotne do właścicieli a w szczególności dla tych, którzy mają pierwszego psa. Te szkolenie psów pokazują przewodnikom w jaki sposób budować dobre relacje z młodym psem, jak budować przywiązanie. W czasie trwania psiego przedszkola omawiane są takie zagadnienia jak: prawidłowe nagradzanie, sposoby zabawy ze szczeniakami, przewodnicy uczą się jak prawidłowo kierować rozwojem swojego pupila, na bieżąco są korygowane błędy właścicieli związane ze szkoleniem psów.
Przez cały okres szkolenia psów w psim przedszkolu udzielane są telefoniczne konsultacje w razie jakiś niejasności.
Szkolenia psów w przedszkolu mają na celu zapewnienie naszym milusińskim pozytywnych doświadczeń w poznawaniu świata i rozwinąć ich wrodzone predyspozycje i zdolności. Pozwalają również na rozwinięcie prawidłowych relacji z właścicielem i pogłębienie wzajemnego przywiązania.

 

Psie przedszkole Warszawa to nie tylko nauka odpowiedniego zachowania  i budowania zaufania, ale również przyswajanie podstawowych komend:

  • siad
  • waruj
  • stój
  • zostań
  • odpowiednia zabawa z właścicielem
  • chodzenie na luźnej smyczy
  • i inne