30 LAT DOŚWIADCZENIA
Terminy i zapisy na zajęcia grupowe

POLA MOKOTOWSKIE – NAJWIĘKSZY PLAC Szkoleniowy DLA PSÓW w Warszawie

Łapa Łapa

Szkolenie Psów – Pola Mokotowskie

Wśród instruktorów szkolenia psów są podzielone zdania co do miejsca prowadzenia zajęć. Jedni prowadzą zajęcia na terenie ogrodzonym, gdzie psy mają ograniczone miejsce. Drudzy preferują zajęcia na otwartym terenie np. w parkach lub na Polu Mokotowskim.

Takim idealnym miejscem do szkolenia psów jest Pole Mokotowskie. Mamy tu do dyspozycji bardzo dużą, zróżnicowaną przestrzeń. Pagórki, obszary porośnięte drzewami, dużo krzaków, bardzo dużo otwartej porośniętej trawą przestrzeni.

Szkolenie psów na Polu Mokotowskim

Szkolenie psów na Polu Mokotowskim

Pole mokotowskie to idealne miejsce do szkolenia psów gdyż jest ograniczone ruchliwymi ulicami. Co możemy wykorzystać w trakcie nauki naszych pupili, szczególnie gdy prowadzimy psie przedszkole. Możemy nasze małe pieski przyzwyczajać do dźwięków ruchliwej ulicy, odgłosów jakie wydają tramwaje ruszające autobusy i samochody jadące na sygnale. Szkolenie psów na polu mokotowskim daje nam również możliwość zapoznania psów z metrem. Możemy pokazać właścicielom w jaki sposób przyzwyczaić psy do jazdy podziemną kolejką.

Kolejną istotną kwestią mającą istotne znaczenie dla klientów korzystających ze szkolenia psów jest położenie Pól Mokotowskich prawie w centrum Warszawy i dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej, miejsca an zaparkowanie samochodów też jest wystarczająco.

Pole mokotowskie to również miejsce przyjazne psom. Mamy to dużo miejsc gdzie psy mogą skorzystać latem z kąpieli wodnej, są zainstalowane poidełka dla psów. Dużo wysokich drzew deje nam możliwość w czasie upałów prowadzenia zajedź szkolenia psów w cieniu.

Sam fakt, że Pola Mokotowskie są popularnym miejscem spacerów z pasami daje naszym psiakom możliwość wchodzenia w różne interakcje przez cały rok.
Dla mnie jako behawiorysty psów pola mokotowskie są idealnym miejscem do przeprowadzania sesji z psami mającymi różne problemy z zachowaniem np. agresja, gonienie rowerów czy samochodów. Z powodzeniem stosuję metodę redukcji niepożądanych zachować „BAT (Behavior Adjusment Training)”